m3art multimedia studio m3art multimedia studio
Klienci


Klienci
Witamy
m3art multimedia studio działa na rynku nowych mediów od stycznia 2007 roku.  Pierwsze prace wykonywaliśmy już od 2002 roku, współpracując przy realizacji różnorodnych projektów marketingowych z wieloma agencjami reklamowymi.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności zrealizowaliśmy ponad 1150 projektów dla ponad 300 firm
z różnych branż.

Zaangażowanie i innowacyjność to hasła jakie przyświecają nam w trakcie realizacji powierzonych nam przez Państwa zadań. Potrzeby naszych Klientów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.
Każdy projekt traktujemy indywidualnie, nie ulegamy stereotypom, nie jesteśmy szablonowi.

Naszą domeną jest przygotowanie i obsługa e-kamapanii reklamowych. W ramach tych działań, zajmujemy się tworzeniem serwisów internetowych w różnych technologiach.
Specjalizujemy się w projektach opartych na technologii „flash”.
Wykonujemy strony internetowe, prezentacje multimedialne, gry flash, wygaszacze ekranu, ankiety interaktywne, e-papeterie, newslettery czy banery internetowe.

Przygotowujemy również całą oprawę muzyczną związaną z realizowanymi przez nas projektami, każda ścieżka dźwiękowa powstaje u nas w studiu dzięki czemu możemy zagwarantować unikalność efektów muzycznych.

Oddzielną ofertą jest projektowanie kompletnego corporate id – począwszy od logotypu poprzez papier firmowy, wizytówki, teczki, ulotki, do pełnych ksiąg CI (brandbook'ów)
Witamy
Zajmujemy się reklamą marek w całej rozciągłości. Poczynając od małych prac typu przygotowanie wizytówki, przez przygotowanie identyfikacji wizualnej, po przeprowadzanie kampanii reklamowych.
Strony internetowe, ulotki, banery, sklepy internetowe, prezentacje multimedialne, fotografia reklamowa, kreacje i wiele innych.
Witamy
m3art Multimedia studio
Adres:


e-mail:

Telefon:  
ul. Pieczarkowa 5
62-002 Złotniki k. Poznania

info@m3art.pl

+48 603 474 553
+48 531 888 568
 
copyright 2005-2009 m3art multimedia studio
polityka prywatności