m3art multimedia studio m3art multimedia studio
Klienci


Klienci
Witamy
Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta z naszych usług dlatego starmy się stworzyć dobrą komunikację odporną na błedy i niedomówienia. Dlatego największą satyfakcją jest dla nas stała współpraca z firmami.
Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider przemysłu targowego w Polsce. MTP posiadają niemal 50% udziałów w polskim rynku targowym i są drugim największym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej.
 
 
Catman Polska sp. z o.o. jest specjalistyczną firmą szkoleniowo - doradczą, ukierunkowaną na wszechstronny rozwój praktycznych umiejętności i kompetencji pracowników działów sprzedaży, zakupów, obsługi klienta.
 
AS PAK Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą należącą do Grupy Kapitałowej Konsalnet S.A. Spółka powstała w wyniku restrukturyzacji Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin.
 
Firma PAK Centrum Usług Informatycznych Sp. z o.o. powstała w 2006 roku w wyniku wydzielenia Działu Informatyki Zespołu Elektrowni Patnów-Adamów-Konin S.A.
 
Moonia.eu to pasja, która przerodziła się w działalność. Zajmuje się tworzeniem oryginalnej biżuterii.
 
Witamy
Zajmujemy się reklamą marek w całej rozciągłości. Poczynając od małychy prac typu przygotowanie wizytówki, przez przygotowanie identyfikacji wi- zualnej, po przeprowadzanie kampani reklamo- wych.
Strony internetowe, ulotki, banery, sklepy internetowe, prezentacje multimedialne, fotografia reklamowa, kreacjae i wiele innych.
Witamy
m3art Multimedia studio
Adres:


e-mail:

Telefon:  
ul. Pieczarkowa 5
62-002 Złotniki k. Poznania

info@m3art.pl

603 474 553
609 57 16 16
 
copyright 2005-2009 m3art multimedia studio
polityka prywatności